Erkoç AŞ.  1972 Yılında Nakliyat, Hafriyat ve İnşaat Pazarlama Şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Çimento Bayiliği, Demir Ticareti ve birçok inşaat malzemesi pazarlama gibi konularda yatırımlarını arttırmıştır.

1980 Yılında Madencilik, Taş ocakçılığı, Beton ve İnşaat Malzemeleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren Kırmataş Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni bünyesine katıp faaliyet alanlarını genişletmiştir.

Bunun yanında 1980 yılında, İnşaat ve Taahhüt işlerinde de faaliyet gösteren  İnşaat ve Taahhüt firmasını kurup, altyapı inşaatları ve taahhüt işlerinde de faaliyet göstermiştir.

Erkoç Maden firması olarak, ülkemizin doğal kaynaklarına katma değer sağlamak açısından Maden ve Mermer Ocakları Ruhsatları İşletip hammadde olarak ekonomiye katkı sağlamıştır.

80’ler sonrası  altyapısının oluşumunda Dere Islahından, Demiryolu altyapı çalışmaları ve malzeme temini, Balıkçı Barınağı ve Liman Dolgusu ve Yapımı İşletmelerinde Faaliyet göstermiştir. 

Gölet İnşaatları yapımı işlerinde başarılı ile iş bitirmeye sahip olmuştur.

yukarı çık

Hakkımızda

world-map

 1972 yılından beri faaliyet gösteren Erkoç A.Ş. Bornova, Bergama, Torbalı ve Manisa’da Madencilik, Taş Ocakçılığı, Agrega Üretimi, Hazır Beton ve Mermer Üretmektedir. Ürünlerimiz Kalker Madeninden ve Dolomitik Kalkerden Mıcır, Taş Tozu, By-pass, Stabilize, Drenaj Mıcırı,Fırlatma,Filler, Dolgu Taşı, Ocak Taşı ve Duvar taşı
Hazır Beton Sektöründe İzmir genelinde hizmet vermektedir.

Hızlı Iletişim

Adresimiz : Kavaklıdere Mahallesi Ankara Cad. No:389 Bornova, İzmir
Telefon : +90 232 479 04 91
Faks : +90 232 479 05 62
Mail : [email protected]